Reklamı Kapat

Sarıhan Ailesi Lale’yi İstemeye Geliyor!

Sonunda büyük gün gelmiştir. Onur ve ailesi Lale’yi istemeye gelirler. Lale çok heyecanlıdır. Kahveleri yapıp gelen Lale kahveleri verir. Onur’un babaannesi bu durumdan çok memnundur ve Lale’yi çok sevmektedir.

Kahveler içildikten sonra İsmet Hanım sözü açar ve Lale’yi annesinden ister. Lale’nin annesi çok mutlu ve heyecanlıdır. Aynı zamanda kızının saadeti için de çok mutludur.

Kurtuluş magazincilere bu evlilik haberini duyurmuştur ve magazinciler kapıda onların çıkmasını bekler. Tam da bu sırada Pelinsu ve annesi Lale’nin evine gelir. Pelinsu hala Onur’un Lale ile evleneceğine inanmamaktadır, Filiz’in yalan söylediğini düşünür ve onun yalanını ortaya çıkarmak ister.

Magazinciler Pelinsu’yu görünce ortaya çıkar ve ona soru sormaya başlarlar. Pelinsu bu haberin yalan olduğunu ve gerçeği onların da görmesi için kendisiyle içeri gelmelerini söyler. Bu sırada içeride Lale ve Onur’un yüzükleri takılmaktadır, kapı çalınca nişan töreni yarıda kalır. Karşısında Pelinsu’yu görünce herkes çok şaşırır. Pelinsu da Onur’un nişanlandığını görünce şok olur.

no309izlecom-no-309-4-bolum-onur-ve-ailesi-laleyi-istemeye-geliyor