Reklamı Kapat

Onur ve Lale Japonlarla Yemekte!

Onur Japonlarla yapacağı iş görüşmesine Erol’la katılmak zorundadır, Erol Filiz’le gelir, Onur’a da Lale’yle gitmesini babaannesi söyler. Onur da kabul eder. Onur Japonlarla yemekteyken Lale gelir, Onur Lale’nin gece için bu kadar özenmesine çok memnun olur, onu çok beğenir.

Lale yemekte chopstickleri tutmayı beceremez, Onur ona yardımcı olur ve nasıl yiyebileceğini gösterir. Lale kolayca öğrenir ve bu durum Japonların dikkatini çeker, Onur’a Lale’nin ne kadar kolay öğrenen biri olduğunu söylerler. Onur bu durumdan çok memnun olur. Filiz ise yemek çubuklarını kullanmayı beceremez ve sushiyi Japonların üzerine fırlatır, herkes ona gülünce Filiz çok mahcup olur.

Filiz Pelinsu’yu iyice kızdırmak ister ve Lale ile selfie çekerek Pelinsu’ya yollar. Pelinsu fotoğrafı görünce iyice çıldırır.

Erol baklava ile ilgili espri yapınca Lale ilk başta kendini tutar fakat sonra gülmeye başlar, o gülünce Onur da mutlu olur.

Lale Japon misafirler için el emeği bir sürpriz hazırlamıştır, Onur’a söyleyince Onur bu durumdan çok etkilenir ve ona teşekkür eder, Lale’nin jesti çok hoşuna gitmiştir.

no309izlecom-no-309-5-bolum-lale-ve-onur-japonlarla-yemekte-sahnesi