Reklamı Kapat

No: 309 Onur Lale’yi Kıskanıyor!

Lale’nin doğum kontrolleri gelmiştir, Lale doktora giderken Onur da yanında gider. Doktor Onur Lale’yi güler yüzle ve sıcakkanlı bir şekilde karşılarken Onur’u mesafeli bir şekilde karşılamıştır. Bu durum Onur’un da dikkatini çeker.

Doktor Onur Lale ile çok ilgilenir, ona hamilelikle ilgili pek çok soru sorar. Doktor Lale’ye günlük ne gibi besinler tüketip nasıl dengeli beslenmesi gerektiğini açıklar. Doktor Lale’ye çok güzel bir anne olacağını söyler ve ona hayranlıkla bakar. Onur doktorun bakışlarını yakalar ve Lale’yi kıskanmaya başlar. Lale durumu fark etmese de doktorla Onur durumu fark eder.

Doktor Lale’nin yine de yediklerine dikkat etmesini, çok fazla kilo almaması gerektiğini söyler. Lale de yürüyüş yaparak dengelediğini anlatır. Doktor bebeğin babasının Lale’yle ilgilenip ilgilenmediğini merak eder. Onur her ikisiyle de ilgilendiğini söyler. Doktor Lale’ye pilates yapmasını önerir, hastalarının gittiği bir spor merkezini tavsiye eder, zaman zaman kendisinin de derslere girdiğini anlatır. Bu durum Onur’un da ilgisini çeker.

No: 309 4. Bölüm Kıskançlık Sahnesi

no309izlecom-no-309-4-bolum-onur-laleyi-kiskaniyor