Reklamı Kapat

No: 309 Lale Onur’la Evlenmekten Vazgeçiyor!

DNA testinin sonuçlanmasından sonra bebeğin babasının Onur olduğu kesinleşmiştir. Onur’un babaannesi Onur’la Lale’nin evlenmesi gerektiği konusunda ısrar eder. Onur Lale ile konuşmak ister ve onunla yemeğe çıkar. İkisi de birbirine mesafeli davranır. Onur Lale’ye evlenmekten başka bir çarelerinin olmadığını söyler. Lale çok şaşırır. Onur bir evlilik sözleşmesi hazırlamıştır, sözleşmeyi Lale’ye verir. Lale şoke olur, gururu incinmiştir.

Onur Lale’nin sözleşmeyi imzalamasını beklerken Lale onunla evlenmek istemediğini söyler ve masadan kalkar. Lale kalkarken mekanın sahibi yanına gelir ve Lale’yi tebrik eder, yakında evleneceğini ve düğünün de orada yapılacağını ablasının ona söylediğini anlatır. Lale çok utanır. Onur Lale’nin kendisiyle evlenmeye ne kadar hevesli olduğunu görmüş olur.

Onur ve Lale yeniden oturur ve Onur tekrar sözleşmeyi uzatır, Lale de imzalamayacağını söyler. Onur sözleşmeyi Lale’nin istediği şekilde düzenlemeyi teklif eder. Lale çok sinirlenir ve sorunun Onur’un ta kendisi olduğunu, tavırlarını, onu sürekli küçük görmesini ve her şeyin sorumlusunu Lale olarak düşünmesi olduğunu söyler. Onur duydukları karşısında ne diyeceğini bilemez. Lale “Seninle evleneceğime ölürüm daha iyi” diyerek bütün öfkesini kusar ve masadan kalkar. Lale’nin kalkınca başı döner ve bayılır.

no309izlecom-no-309-2-bolum-sonu-lale-bayilma-sahnesi