Reklamı Kapat

No: 309 Lale Karpuza Aşeriyor!

Onur ve Lale doktor kontrollerinden çıkarlar, Lale bebeğinin fotoğrafını almıştır, fakat yine cinsiyetini öğrenememiştir. Yolda giderken Lale karpuzcu görür ve canı karpuz ister. Onur hemen yolda durur ve karpuz almak ister. Lale eve gidince yiyeceğini söyleyerek almaya gerek olmadığını söyler. Onur evde karpuzu bulamazsa diye geri dönerek karpuz almaya karar verir. Samet olmadan nasıl karpuz alacağını bilemez. Lale de kendi başına karpuz alamayacak olmasına şaşırır. Onur bozuntuya vermemek için arabadan inip karpuz seçmeye başlar.

Lale Onur’un karpuz seçmesiyle eğlenmeye başlar, şirket yöneten Onur’un karpuz seçmesi ona komik gelmiştir. Onur bir tane karpuz seçer. Karpuzcu bakar ve Onur’un en kelek karpuzu seçtiğini söyler. Karpuzcu ona başka karpuz seçip verir. Onur gidene kadar canı çekmesin diye bir dilim kestirip Lale’ye getirir. Lale çok sevinir ve büyük bir iştahla karpuzu yemeye başlar. Onur onun iştahı karşısında şaşırır.

Lale’nin damlatarak yemesi Onur’u rahatsız eder ve Onur Lale’ye mendilini verir. Lale mendili kirletir, mahcup olur ama Onur bu duruma takılmaz.

no309izlecom-no-309-4-bolum-lale-karpuza-aseriyor