Reklamı Kapat

No: 309 6. Bölüm Fragmanı izle

Dizinin 6. bölümünde Lale Onur’la ayrıldıktan sonra bile çok öfkelidir, Pelinsu’nun saçını başını yolmadığı için kendine kızar.

Songül olanları öğrenince Yıldız Sarıhan’dan yardım ister, iki anne baş başa verip çocuklarını barıştırmak için plan yapar.

Filiz’in başı dönmekte ve midesi bulanmaktadır. Betül Filiz’in hamile olduğunu düşünür ve sevinç çığlıkları atar, mirasın kendilerine kalması artık söz konusu olmaktadır. Filiz de hamile olduğuna inanarak çok sevinir.

Yıldız Sarıhan ve kocası plan yapar ve Onur’u Ağva’ya iş için yollar. Songül de Lale’yi iş için Ağva’ya gönderir. İkilinin planları tıkır tıkır işlemektedir, ayarladıkları gibi ikisine de otelde aynı oda verilir. Onur odaya girdiğinde Lale’yi görünce şok olur. Lale’ye Onur’u görünce çok korkar ve olan bitene anlam veremez. Daha sonra konuşmak için dışarı çıkarlar ve bu buluşmanın ailelerin planı olduğunu anlarlar, onlar da ailelere oyun oynamaya karar verir. Bu sırada Onur Lale’ye onu asla bebeğinden ayırmayacağını söyler.

Ağva’da Lale’yi kötü bir sürpriz bekler. Eski sevgilisi ile karşılaşır, eski sevgilisi yine Lale’yi ezmeye başlar. Onları gören Onur Lale’nin daha fazla ezilmesine razı olmaz ve karşılarına çıkar, Lale’nin nişanlısı olduğunu söyler. Lale içten içe çok mutlu olur, Onur’a minnettardır.

Lale ve Onur Ağva’ya gelmişken bir gün daha kalıp ondan sonra gitmeye karar verir, ikili oldukça romantik dakikalar yaşar, Onur yeniden yüzüğü Lale’ye takar.

Merak edilenler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalınız. No: 309 dizisi her Çarşamba akşamı saat 20.00’de Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

No: 309 6. Bölüm Fragmanı izle, No: 309 Son Bölüm fragmanı izle

no309izlecom-no-309-6-bolum-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle