Reklamı Kapat

No: 309 15. Bölüm İlk Sahne

No: 309’un 15. Bölümünde; Onur, Lale’yi çok kıskanmaktadır. Önceden yaşananlar yüzünden  Dr. Onur’a bilenen Onur hastaneye gider.

Bir daha Lale’nin etrafında onu görmek istemediğini söyler. Dr. Onur konuşmayı uzatmak istemediğini belirterek kapıyı açar ve Onur’u odasından kibarca kovar. Onur çok öfkelidir ve konuşmanın seviyesini biraz daha arttırır.

Dr. Onur, odasına gelip ona Lale ile ilgili hesap soramayacağını belirtir. Onur, ” Neye karışıp, karışmayacağımı sana mı soracağım doktor?” diyerek doktorun yakasına yapışır.

Bu sırada Lale’de hastanededir ve doktor Onur’un odasında olanlardan habersiz odaya ilerler. Kapı açıktır ve Lale içeri girer. Karşılaştığı manzara karşısında şok olur. Lale’nin geldiğini gören doktor Lale’den güç alarak Onur’un ellerini yakasından sert bir şekilde indirir.

Daha da sinirlenen Onur, doktora yumruk atar. Bu hareketin karşısında Lale hem doktora mahçup olmuştur hem de Onur’a sinirlenmiştir ve Onur’un haddini aştığını söyleyerek ona odayı terk etmesini söyler.

no309izlecom-no-309-15-bolum-ilk-sahne-onur-dr-lale-sahnesi-izle