Reklamı Kapat

No: 309 13. Bölüm izle (07.09.2016)

No: 309 dizisinin 7 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (13. bölüm) : Sonunda Lale ile Onur’un heyecanla beklenen düğün günü gelir çatar. Lale Onur’un kendisini beklenmedik bir anda öpmesinin ardından ona karşı olan hisleri değişmeye başlar. Öpücüğün ardından Onur da Lale konusunda yeni kararlar alır. Lale’nin kardeşleri Onur’un Lale’ye aşık olduğunu düşünmektedir.

Öte yandan Onur bu şekilde daha fazla devam etmek istemez ve Pelinsu’ya durumu açıklar. Hemen ardından Lale’ye düğünden önce bir sürpriz yapmaya karar verir ve onu mutlu etmek ister. Teknede romantik dakikalar ikiliyi bekler. Sadece bu kadarla kalmaz Onur Lale’ye teknede evlenme teklif eder. Lale çok mutlu olur.

Erkek tarafı Onur’a evlenmeden önce bir bekarlığa veda partisi düzenler. Onur’un bu geceden haberi yoktur, ona sürpriz olur. Lale’yi de bu gecede bekleyen sürprizler vardır.

Pelinsu düğün günü Lale ve Onur’dan intikam almaya yemin eder. Nikah başlar, fakat Lale çok tedirgindir. Lale evlenmekten vaz mı geçecektir?

Merak edilenler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalınız.

No: 309 13. Bölüm izle, No: 309 son bölüm izle, No: 309 7 Eylül izle

no309izlecom-no-309-13-bolum-izle-son-bolum-izle