Reklamı Kapat

No: 309 11. Bölüm izle (24.08.2016)

No: 309 dizisinin 24 Ağustos Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (11. bölüm) : Lale ve Onur’un düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam eder. Düğün günü gittikçe yaklaşmaktadır. Songül kızı için kına gecesi tertip eder ve herkese kına gecesinin nasıl yapıldığını göstermek ister.

Kına gecesinde herkes çok eğlenmektedir, sadece Yıldız Hanım kendisine kaynana denmesinden rahatsızlık duyar. Üstelik kalkıp oynamayı da kendisine yakıştıramaz, fakat Songül ona papuç bırakmaz. Adetlere uygun olarak Lale’nin kınası yakılır, Onur Lale’yi izlemekten kendini alamaz. Artık Lale’den ciddi ciddi hoşlanmaktadır.

Filiz hiç ummadığı anda hamilelik haberi ile havalara uçar, Erol da Betül de bu haberle sevinçten çılgına döner.

Onur ve Lale yaşayacakları odanın hazırlıklarını da bir yandan tamamlamaya devam eder. Bebekleri için yatağı da odalarına koydururlar, ikisi de bebek için çok heyecanlıdır.

Kurtuluş Samet’in Onur’un şoförü olduğunu öğrenir ve onunla konuşur, Nergis’in kendisini zengin zannettiğini söyler. Bunun üzerine Samet Nergis’in hayallerini yıkmamak için ayrılmak ister, şoför olduğunu gizlemeye devam eder. Nergis ayrılmamaları için başka bir yol olup olmadığını merak eder.

Lale artık düğün gününe hazırdır, büyük güne çok az kalmıştır.

Merak edilenler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalınız.

No: 309 11. Bölüm izle, No: 309 son bölüm izle, No: 309 24 Ağustos izle

no309izlecom-no-309-11-bolum-izle-son-bolum-izle