Reklamı Kapat

No: 309 1. Bölüm Fragmanı izle

Dizinin 1. bölümünde Lale aşka kalbini kapamış bir genç kızdır. Annesi kızının evlenip yuvasını kurmanın hayalini kurar ve kızını Doktor Onur Sargın’la buluşması için yemek düzenler ve Lale’yi ısrarla yemeğe gönderir.

Onur da aşka ve kadınlara inanmayan biridir, ailesi zengindir ve Onur da Sarıhan Holding’in başındadır. Onur’un annesi de Onur’u kendi ayarladığı Pelinsu ile yemeğe çıkması için ısrar eder ve Onur da annesini kıramayıp gitmeye karar verir. Lale ve Onur’un yolları bu gecede kesişir. Onur Sargın ve Pelinsu bir kazaya karışır ve onlar gecikince yanlışlıkla Lale ve Onur buluşur. Lale onu Onur Sargın zannederken, Onur da Lale’yi Pelinsu zannetmiştir. Yemekte Lale içtiği içeceğin alkollü olduğunu fark edemez ve içtikçe içer, sonunda sarhoş olur.

Onur ve Lale restorandan ayrılır, Lale eğlenmek istediğini söyler ve Onur onu bir gece kulübüne götürür. Onur da burada sarhoş olur ve ikili yakınlaşmaya başlar.

Bu sırada Pelinsu restorana gelmiştir, Onur’u göremeyince onu arar, fakat Onur müziğin sesinden telefonu duyamaz. Pelinsu da geciktiği için Onur’un onu beklemediğini düşünerek geri gider.

Lale artık gitmek ister, Onur Lale’yi otele götürür, girdikleri oda 309 numaralı odadır. Lale ve Onur geçirdikleri çılgın bir akşamın ardından geceyi de beraber olarak geçirmişlerdir. Onur sabah telefonun sesi ile uyanır ve kendisini otel odasında yanında Lale ile bulur. Lale uyanır ve kendisini yatakta çıplak bulunca çılgına döner. Onur bir şey yapmadığını, yapmış olsaydı hatırlayacağını söyler. Lale bunun üzerine bir nebze de olsa rahatlar. Apar topar giyinirler. Yaşadıkları geceyi ikisi de unutmak ister, bir daha görüşme gibi niyetleri de yoktur.

Bu sırada Lale şikayetleri doğrultusunda doktora gider ve hamile olduğunu anlar, fakat Onur’u nasıl bulacağını bilmemektedir. Lale Onur’u gazetede görmüştür ve gerçek kimliğini öğrenmiştir. Sarıhan Holding’e annesi ile beraber gider ve Onur’u görmek ister. Onur Lale’yi karşısında görünce çok şaşırır. Lale Onur’un yanına gelir ve onunla baş başa özel bir konu hakkında konuşmak istediğini söyler. Lale Onur’a hamile olduğunu söyler.

Merak edilenler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalınız. No: 309 dizisi her Çarşamba akşamı saat 20.00’de Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

No: 309 1. Bölüm Fragmanı izle, No: 309 Son Bölüm fragmanı izle

no309izlecom-no-309-1-bolum-fragmani-izle-ilk-bolum-fragmani-izle