Reklamı Kapat

Lale Onur’u Spor Salonunda Kıskanıyor!

Lale doktorunun tavsiyesiyle spor salonuna pilates derslerine gider. Onun gideceğini duyan Onur da Lale’yi izlemek için onun gittiği spor salonuna gider. Lale pilates yaparken Onur onu uzaktan izlemeye başlar. Doktor Onur’un da Lale ile ilgilenmesi Onur’un canını sıkar. Bu sırada Onur da spor yapmaya devam eder.

Lale’nin pilates dersi bitmiştir. Derse gelen kızlardan ikisi Onur’u fark eder ve aralarında onun hakkında konuşmaya başlarlar, Onur’u ne kadar beğendiklerini dile getirirler. Lale bu konuşmaya tanık olur ve kızların arasına girip yüzüğünü göstererek nişanlısı olduğunu söyler. Kızlar Lale’nin nişanlısının yanında kendisine iyi bakmak zorunda kaldığını düşünürler. Lale yine kızlara cevabını verir ve hem kendisi hem de bebekleri için spora geldiğini söyler. Lale Onur’u kıskanmaya başlamıştır.

Kızların kendisine bakıp konuştuğunu fark eden Onur sporu yarım bırakıp onlara doğru gelir. Lale Onur’u kızlara kaptırmamak için Onur’un koluna girip “Sporun bittiyse gidelim.” diyerek onu götürür.

no309izlecom-no-309-5-bolum-lale-onuru-spor-salonunda-kiskaniyor